W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić firmę, która nie posiada własnego logo. Logo jest znakiem graficznym, dzięki któremu stajesz się rozpoznawalny w świecie biznesu. To właśnie ten niewielki element wyróżnia Cię wśród tysiąca innych firm. Staje się on Twoją osobistą wizytówką. Na jej podstawie ludzie dokonują identyfikacji firmy. Jeden znak graficzny (logo) znaczy więcej niż 1000 napisanych słów. Człowiek podświadomie szybciej zapamiętuje ilustracje graficzne niż tekstowe.

Projekt graficzny loga wykonujemy na indywidualne zamówienie. Projektujemy je zgodnie z wytycznymi klienta. Nie kopiujemy, nie wykorzystujemy gotowych rozwiązań oraz znaków. Oznacza to, że nikt inny nie będzie posiadał takiego samego logotypu. Nasze projekty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a także nieszablonowym designem. Jednym z istotnych elementów jest to, że tworzymy je własnoręcznie od podstaw.

 

Jak powstaje logo – krok po kroku:

  • zbieranie informacji niezbędnych do wykonania projektu graficznego;
  • tworzony jest szkic znaku graficznego na kartce;
  • wykorzystując tablet graficzny szkic przenoszony jest na komputer i zamieniany na wektor;
  • wykonany znak graficzny jest wypełniany kolorem (lub nie, jeśli ma być utrzymany w tonacji czarno-białej) oraz łączony z napisem;
  • doszlifowany projekt zapisywany jest w odpowiednich formatach;


Chcesz zobaczyć więcej? Zajrzyj do naszego portoflio. Zamieściliśmy tam  najciekawsze wykonane przez nas prace.